باکس ورورد


ثبت نام
کلمه عبور جدید

جستجوی آگهی ها
جستجوی پیشرفته آگهی ها
روش جستجو:
به صورت عادی
مقادیر شامل تمام کلمات باشد (AND)
مقادیر شامل یک از کلمات باشد(OR)

موقعیت جغرافیایی:


کد مدیر

http://boxagahi.ir/wp-content/uploads/2018/12/chap-fory.gif

تانکر سازی,مبدل حرارتی

پایان بنر

چارراهی زیر مجموعه ای از باکس آگهی

جدا

کد کلیک

 
مطالب تصادفی محتوایی

پرینت
بازدید: ٢۶٢

معرفی پمپ لجن کش - نمایشگاه مجازی ایران

.

پمپ لجن کش – نمایشگاه مجازی ایران

پمپ‌ لجن کش به دو صورت شناور و خشک تولید و عرضه می‌شوند. پمپ لجن کش شناور در سیال‌ها به طور کامل غوطه‌ور شده و قطر دهانه خروجی آنها از ۱.۵ اینچ تا ۲۰ اینچ می‌باشد که این پمپ دارای درجه حفاظت IP 68 می‌باشد. لازم به ذکر است که هر پمپ لجن کش شناور به دو صورت ثابت و متحرک نصب شده و قابل استفاده می‌باشد. سیالات از اطراف الکتروموتور عبور می‌کنند که این عامل باعث خنک شدن الکتروموتور، افزایش طول عمر آن و افزایش کارکرد الکتروموتور به دلیل کاهش جریان موتور می‌شود در واقع این عمل راندمان دستگاه را بالا می‌برد.

پمپهای لجن کش خشک طوری طراحی شده‌اند که الکتروموتور آن در خارج از سیال قرار دارد و پمپ در داخل سیال شناور می باشد. در ضمن این دو نوع پمپ از طریق دستگاهی به نام کوپلینگ به هم وصل شده‌اند که در صورت نیاز براحتی می‌توان پمپ لجن کش را از الکتروموتور جدا کرد.

پمپ لجن کش - نمایشگاه مجازی ایران

.

کاربرد پمپ لجن کش:

پمپ لجن کش‌ در خیلی از صنایع مانند صنایع غذایی و دارویی، کشاورزی، ساختمانی، چرم سازی، چوب و کاغذ و... قابل استفاده و پر کاربرد می‌باشد، این دستگاه همچنین برای انتقال فاضلاب‌های هتل‌ها، رستوران‌ها، بیمارستان‌ها و خیلی از مراکز اداری و تفریحی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پمپ لجن کش یکی از ارکان اصلی و مهم در ایستگاه‌های پمپاژ فاضلاب خانگی و صنعتی به شمار می‌آید و در این مکان‌ها بسیار پرکاربرد حائز اهمیت می‌باشد و از آن برای پمپاژ آب صاف، دوغاب و مواد ساختمانی رقیق استفاده می‌شود. از سایر کاربردهای پمپ لجن کش می‌توان به این اشاره داشت که از آن برای تخلیه آب استخرها، مخازن، چاه‌های فاضلاب، انواع فاضلاب خام، فاضلاب خاص با الیاف بلند و سیالات حاوی هوا و گاز استفاده می‌شود. در ضمن می‌توان از این دستگاه برای تخلیه پس آبهای باران، پس آبهای صنعتی ،آبیاری باغها، گلخانه‌ها، مزارع پرورش ماهی و میگو، کشتارگاه‌ها و فواره های آب نما استفاده کرد.

شما همراهان و دنبال کنندگان این مطلب می توانید جهت مشاهده و و خرید انواع پمپ لجن کش،از صفحه پمپ لجن کش در وبسایت نمایشگاه مجازی ایران دیدن فرمایید.

.

انواع برندهای پمپ کفکش – نمایشگاه مجازی ایران

مهمترین برندهای پمپ کفکش عبارتند از: پمپ‌های کفکش پدرولو ، پنتاکس، اسپرونی و لوارا ساخت ایتالیا، پمپ‌های کفکش استریم، ویکتوری، ایکار، الکو و دیانا ساخت چین و پمپ‌های کفکش بهاران نوین، فدک، جهان پمپ، آسیا، ورونیکا، اسپرونی ایتالیا، راد، توان تک، آبار پمپ ساخت ایران. در زیر به بررسی به برخی از این برندها پرداخته شده است:

شرکت لوارا از کشور ایتالیا وابسته به گروه صنعتی ITT می‌باشد که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پمپ در جهان می‌باشد که این پمپ‌های تولیدی در مقایسه با سایر محصولات بسیار با کیفیت بوده و از آن‌ها برای تخلیه مخازن خانگی و صنعتی، تخلیه مخازن آب باران و جهت آبیاری مزارع و باغ‌ها استفاده می‌شود.

پمپ کفکش - نمایشگاه مجازی ایران

پمپ کفکش تکفاز استریم ساخت کشور چین یکی دیگر از برندهای تولید پمپ کفکش می‌باشد که در تولید پمپ‌های با کیفیت نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. جنس بدنه و پروانه این پمپ از نوع آلومینیوم ، تک‌فاز ، دارای توان 1 اسب بخار، و دارای میزان آبدهی تا 5 متر مکعب می‌باشد.

پمپ کفکش توان تک یکی از محصولات شرکت توان تک است که این شرکت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع پمپ کفکش در ایران می‌باشد که با تولید انواع محصولات کشاورزی فعالیت خود را از سال 1362 شروع کرده است. از ویژگی‌های بارز پمپ کفکش توان تک می‌توان به قیمت مناسب، راندمان بالا، کیفیت بسیار بالا در حد رقبای اروپا، نصب آسان و ... اشاره کرد. این برند پمپ در دو مدل TMR4 و TMR6 ساخته شده است.

.

راهنمای انتخاب پمپ آب خانگی – نمایشگاه مجازی ایران

انتخاب یک پمپ آب خانگی مناسب برای یک ساختمان به پارامترهای زیادی بستگی دارد از جمله می‌توان به تعداد طبقات ساختمان، تعداد واحد آپارتمان‌ها، مساحت واحدها، اندازه و طول لوله‌های آب، نوع سیستم لوله کشی، تعداد سرویس‌های بهداشتی که در هر واحد قرار دارد، وجود داشتن یا نداشتن مخزن آب، محل نصب پمپ آب و... دارد. پس از دانستن میزان فشار و حجم آبی که در ساختمان مورد نیازاست، با مطالعه جداول و منحنی های مشخصه در كاتالوگ‌های پمپ آب خانگی، پمپ مناسب را انتخاب می‌کنیم. اگرچه تنها با محاسبات مهندسی میتوان یک انتخاب دقیق در مورد پمپ آب خانگی داشت ولی می‌توان از روش‌های انتخاب تخمینی که بر اساس تجربه بدست می‌آیند نیز استفاده کرد. برای مثال درساختمان های یک طبقه که حداکثر مساحت آنها 150 مترمربع می‌باشد، ازپمپ آب خانگی نیم اسب استفاده می‌شود. برای ساختمان های سه طبقه و شش واحد با داشتن حداکثر مساحت هر واحد 75 متر مربع، پمپ آب خانگی یک اسب بشقابی استفاده میگردد.

پمپ آب خانگی - نمایشگاه مجازی ایران

.

کاربرد‌های پمپ آب خانگی

یکی از مهم ترین ماشین آلاتی که در منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد پمپ آب خانگی می‌باشد. از این نوع برای انتقال آب از مخزن آب یا چاه به دیگر مکانهای مورد نیاز برای مثال آشپزخانه، حمام و ... استفاده می‌شود. همچنین از آن به منظور تامین آبیاری باغ، چمنزار و دشت با سیستم آبپاشی اتوماتیک نیز استفاده می شود. یک استفاده مهم دیگر از این دستگاه این است که از آن برای پمپاژ آب بارانی که در زیرزمین ساختمان ها جمع شده است استفاده می‌شود. از آنجاییکه جمعیت کثیری از مردم روستاهای سراسر جهان از طریق کشاورزی امرارمعاش می‌کنند، ممکن است هنگام کاشت در مزارع خود در تمام فصول با کمبود آب مواجه شوند. یک پمپ آب با انتقال آب از چاه ‌های آب، مخازن، دریاچه‌ها و نهرها به سمت زمین‌های کشاورزی می‌تواند نقش بسیار مهمی را در جبران کمبود آب ایفا کند. همچنین گاهی اوقات از پمپ‌ها برای پاشیدن و پخش کردن کودهای مایع بر روی محصولات کشاورزی و مزارع استفاده می‌کنند. یکی از مهمترین موضوعات در فعالیت‌های روزانه در صنایع، تامین آب مورد نیاز می‌باشد. این سیستم اطمینان کافی را برای تامین آب مورد نیاز بخش‌های مختلف ایجاد می‌کند، بطوریکه می‌توان با قطعیت گفت پمپ آب قلب هر سیستم تامین آب است. دو عامل مهم برای مقابله با آتش سوزی دارند، آب و آتش نشانان می‌باشند. پمپ آب نقش مهمی در عملکرد آبپاش های آتش نشانی ایفا می‌کند، کهبا اعمال نیرومیتواند آب را از مخزن بیرون کشد.

شما همراهان و دنبال کنندگان این مطلب می توانید جهت مشاهده و و خرید انواع پمپ آب خانگی،از صفحه پمپ آب خانگی در وبسایت نمایشگاه مجازی ایران دیدن فرمایید

.

مزایای بوستر پمپ آبرسانی

شاخص اصلی بوستر پمپ آبرسانی ثابت بودن کامل فشار سیستم است که در بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر دیده می شود.

این نوع از بوسترها نیاز به منبع دیافراگمی ندارند زیرا الکتروپمپ ها به شکل آنی روشن و خاموش نشده و ضربه قوچ در شبکه مصرف حذف می شود.

مقدار آب پمپاژ شده توسط پمپ ها با میزان آب مصرفی معادل است. فشار سیستم ثابت بوده و نیاز به ذخیره سازی آب در حد فاصل دو فشار در مقایسه با بوستر پمپ های دور ثابت وجود ندارد.

فضای اشغال موتورخانه بسیار کم بوده و منبع دیافراگمی فضایی اشغال نمی کند ( منبع وجود ندارد)

میزان استهلاک کوپلینگ ها کاهش یافته و قطعات متحرک الکتروپمپ ها دیده نمی شود.

عمر مفید بوسترپمپ های دور متغیر بسیار زیاد است و همینطور اجزای تشکیل دهنده آن در وضعیت استاندارد قرار دارد.

این محصول میزان هزینه سرویس و نگهداری کمتری دارد.

برق مصرفی در آن 30 درصد کمتر از موارد دور ثابت است و این موضوع به دلیل متناسب بودن جریان برق مصرفی با دور الکتروموتور و حذف شدن جریان راه اندازی غیر اصولی است.

بوستر پمپ آبرسانی - نمایشگاه مجازی ایران

برق مصرفی در آن 30 درصد کمتر از موارد دور ثابت است و این موضوع به دلیل متناسب بودن جریان برق مصرفی با دور الکتروموتور و حذف شدن جریان راه اندازی غیر اصولی است.

نمایشگاه مجازی ایران معرفی کننده ی بهترین برندها و شرکت های ارائه دهنده ی بوستر پمپ آبرسانی در ایران به همراه لیست قیمت،مشخصات فنی و نمونه پروژه های انجام شده در این زمینه می باشد.

 

.

.

.

.

طراحی ربات معاملات طلا
طراحی ربات معاملات طلا
طراحی ربات معاملات طلا *طراحی ربات معاملات حرفه ای *طراحی اتاق معاملات *طراحی ربات معامله گر *ساخت ربات معامله گر طلای آبشده با شماره 09120393487 تماس بگیرید *فولترین ربات جهت گروه معاملات طلای آبشده 02128423487 *برنامه نویسی انواع ربات معامله گر بیت کوین و طلا و سکه و.. *فولترین امکانات ...
پنل ارسال پیامک تبلیغاتی
پنل ارسال پیامک تبلیغاتی
سامانه رایگان ارسال پیامک انبوه اینترنتی در این سامانه ثبت نام و استفاده از امکانات آن رایگان می باشد شما فقط هزینه شارژ هر پیامک را پرداخت می کنید. ثبت نام و مشاهده و بررسی سامانه رایگان می باشد: http://net-sms.ir امکانات رایگان سامانه: 1) ارسال پیامک متنی 2) ارسال پیامک گروهی ...
قرعه کشی جدیدشرکت صنایع غذایی آوازه
قرعه کشی جدیدشرکت صنایع غذایی آوازه
شرکت صنایع غذایی آوازه برنج آوازه برنج اصیل طلایی آوازه از مرغوب ترین برنج های شالیزار های شمال می باشد که با دقت بسیار بالا و کیفیتی ممتاز تولید شده و در اختیار مصرف کنندگان برنج قرار می گیرد. این برنج در بسته بندی های ۵ کیلویی مناسب جهت استفاده در مهمانی ها، مجالس، جشن ها می باشد. رب گوجه فرن ...
سامانه رایگان ارسال پیامک انبوه
سامانه رایگان ارسال پیامک انبوه
سامانه رایگان ارسال پیامک انبوه داشتن یک سامانه ارسال پیامک در پیام رسان هیچ هزینه ای ندارد ! به مخاطبان خاص خود پيامک ارسال کنيد ! پیامک انبوه تبلیغاتی و انبوه وایبر ارسال کنید ! به دقت شهر ، پيش شماره و حتي کد پستي پیامک تبلیغاتی ارسال کنید به دقت شهر ، سن و جنسيت در اپراتور همراه او ...
فروشگاه هنری پارس مید
فروشگاه هنری پارس مید
فروشگاه هنری پارس مید هنر های دستی هنرهای ترسیمی و کتاب مواد اولیه صنایع دستی و هنری http://www.parsimade.com/ دارای نماد اعتماد الکترونیک ...
تحقیق و پایان نامه کشاورزی و محیط زیست 5365
تحقیق و پایان نامه کشاورزی و محیط زیست 5365
تحقیق و پایان نامه کشاورزی و محیط زیست http://payamirani.sidonline.ir/ ...
خبرگزاری کشاورزی دهقان نيوز
خبرگزاری کشاورزی دهقان نيوز
خبرگزاری کشاورزی دهقان نيوز خبر کشاورزی و محیط زیست http://dehghannews.ir/ ...
سایت خبری محیط زیست ایران
سایت خبری محیط زیست ایران
سایت خبری محیط زیست ایران آخرین اخبار محیط زیست ایران و جهان سر خط اخبار محیط زیست و... http://www.mohitzist.ir/ ...
خبرگزاری کشاورزی نیوز
خبرگزاری کشاورزی نیوز
خبرگزاری کشاورزی نیوز اخبار کشاورزی و محیط زیست http://keshavarznews.ir/ ...
صنایع چوب آپادانا تولید مبلمان اتاق کودک و نوجوان
صنایع چوب آپادانا تولید مبلمان اتاق کودک و نوجوان
صنایع چوب آپادانا تولید مبلمان اتاق کودک و نوجوان سرویس خواب نوجوان سرویس خواب نوزاد لوازم جانبی مدلهای جدید http://www.apadanawood.com ...
صنایع غذایی گلها
صنایع غذایی گلها
صنایع غذایی گلها محصولات گلها باکیفیتی بی مثال: پودرژله گلها،در طعم های مختلف وبا استفاده از مواداولیه مرغوب وفرموله شده در واحد R&Dگلها در تمامی فروشگاههای معتبر سراسر کشوردراختیار شماست .فقط با یکبار امتحان مزه آن را فراموش نخواهید کردوبی شک آنرا به دیگران نیز توصیه خواهیدکرد ادویه جات گلها ...
شرکت ملی شیمی کشاورز(MAC)
شرکت ملی شیمی کشاورز(MAC)
شرکت ملی شیمی کشاورز(M.A.C) شرکت ملی شیمی کشاورز(M.A.C) تولید کننده سموم دفع آفات نباتی و خانگی با سرمایه گذاری مستقیم بانک ملی ایران تاسیس و در مدت کوتاهی با تولید فراورده های گوناگون و با کیفیتی مطابق با استانداردهای جهانی(WHO,FAO) و عرضه وسیع در بازارهای داخلی باعث تحول کیفی و کمی گردید بطوریکه ...
خبرگزاری کشاورزی ایانا
خبرگزاری کشاورزی ایانا
خبرگزاری کشاورزی ایانا آخرین رویداد های کشاورزی و صنایع غذایی http://www.iana.ir/ ...
ساختمان/ آشپزخانه/ کابینت آشپزخانه
ساختمان/ آشپزخانه/ کابینت آشپزخانه
لیست قیمت و کاتالوگ کابینت آشپزخانه ، شرکتهای معتبر عرضه کننده کابینت آشپزخانه ، چگونه کابینت آشپزخانه مناسب را انتخاب کنیم . مشاهده پروژه های اجرا شده کابینت آشپزخانه . انواع کابینت ، ام دی افی ، چوبی ، خارجی ، ایرانی مقایسه کیفیت و قیمت . همه در : http://iranarchitects.com کابینت آشپزخانه آشپ ...
نرم افزار آموزشی پرورش گاوشیری +نرم افزارآموزشی پرورش گوسفند
 نرم افزار آموزشی پرورش گاوشیری +نرم افزارآموزشی پرورش گوسفند
نرم افزار آموزشی پرورش گاوشیری +نرم افزارآموزشی پرورش گوسفند نرم افزار آموزشی پرورش گاوشیری +نرم افزارآموزشی پرورش گوسفند عناوین مطالب موجوددرنرم افزار گاوسیری: تاسیسات موردنیازبرای پرورش گاوشیری شرایط زمین عوامل موثردرانتخاب محل اخداث جایگاه دام جدول شوری آب ومحدودیتهای استفاده ازآن ...
بررسی جامع مداخله کشورهای خارجی در سوریه از دیدگاه حقوق بین الملل
بررسی جامع مداخله کشورهای خارجی در سوریه از دیدگاه حقوق بین الملل
یکی از اصول حقوق بین‌الملل که در ادبیات سیاسی کاربرد زیادی دارد، اصل عدم مداخله در امور داخلی دولتها است. اصل عدم مداخله که یکی از اصول بنیادین ملل متحد و از جمله حقوق و تکالیف بنیادین دولتها است، یکی از اصول اساسی جامعه بین‌المللی بوده که ریشه در اصل تساوی حاکمیت دولتها دارد. این اصل، که مبنای آن ر ...
عضویت در کانال تلگرام معرفی و آموزش کسب و کار مجازی
عضویت در کانال تلگرام معرفی و آموزش کسب و کار مجازی
آموزش و معرفی کسب وکار های اینترنتی به فکرکسب درآمداز اینترنت هستیدویامی خواهیدکسب وکارتان رامعرفی کنید درکانال کسب وکار مجازی روزانه کسب وکار جدیدی رامعرفی خواهیم کرد عضویت @kasbokarmajaziir ...
طرح توجیهی فنی و اقتصادی پرورش گاو شیری و گوشتی با ظرفیت های مختل
طرح توجیهی فنی و اقتصادی پرورش گاو شیری و گوشتی با ظرفیت های مختل
طرح توجیهی فنی و اقتصادی پرورش گاو شیری و گوشتی با ظرفیت های مختلف موضوع طرح :پرورش گاو شيری و گاو گوشتی مقدمــه : ارائه دهندگان اين طرح در نظر دارند به فعاليت در زمينه پرورش گاو شيري و گوشتی پرداخته و شير و گوشت مورد نياز در سطح منطقه را تامين نمايند، در عين حال با تلقيح گاوها ،اقدام به توليد گو ...
نرم افزار پرورش مرغ تخمگذار و نرم افزار پرورش مرغ گوشتی
 نرم افزار پرورش مرغ تخمگذار و نرم افزار پرورش مرغ گوشتی
نرم افزار پرورش مرغ تخمگذار و نرم افزار پرورش مرغ گوشتی نرم افزار آموزشی پرورش مرغ تخمگذار و مرغ گوشتی تخم مرغ بعنوان یکی از محصولاتی که تورم در بالا رفتن قیمت آن نقش مهمی داشته است، میتواند برای شما بعنوان شغلی پر درآمد باشد. در این مجموعه که بصورت چند رسانه ای ساخته شده است، شما تمامی مراحل ...
پودر درزگير رادياتور ( آمريكائي )
پودر درزگير رادياتور ( آمريكائي )
پودر درزگير رادياتور ( آمريكائي ) اگر آب راديات شما كم ميشود اگر از زير ماشين در حال حركت آب يا ضد يخ ميريزد و اگر ... احتمالا قسمتي از مسير خنک کننده يا راديات يک سوراخ يا ترك ريز داره که آب در حرکت و با بالا رفتن فشار از اين سوراخ به بيرون ميپاشد . درز گير راديات به سادگي مشكل شما را حل م ...
بانک کشاورزی بانکی برای همه مردم ایران
بانک کشاورزی بانکی برای همه مردم ایران
بانک کشاورزی بانکی برای همه مردم ایران خدمات مبتني بر حساب بانکداري اينترنتي دريافت شناسه شبا محاسبه سود سپرده ها محاسبه سرمايه نهايي طرح آتيه محاسبه امتياز جشنواره پايانه هاي فروش خدمات مبتني بر کارت انتقال وجه پرداخت قبوض مسدودي کارت سامانه ...
موسسه صنعتی و کشاورزی آبیاران
موسسه صنعتی و کشاورزی آبیاران
موسسه صنعتی و کشاورزی آبیاران مبادلات تجاری و بازرگانی به منظور تامین مطمئن و به موقع کالاها، از همان ابتدای پیدایش جوامع بشری و در راستای تداوم حیات اجتماعی از نقش و جایگاه ویژه و پراهمیتی برخوردار بوده است. همزمان با تداوم پیشرفت های اقتصادی و اجتماعی، ایفای چنین مسئولیت مهمی را دیگر نه افراد منف ...

SecImgSesنیازمندی های چارراهی درج تبلیغات وآگهی رایگان آگهی رایگان تبلیغات اینترنتی بنر تبلیغاتی تبلیغات کامپیوتر تبلیغات رایانه تبلیغات سایت ها تبلیغات خدمات

تبلیغات پزشکان تبلیغات مهندسی تبلیغات صنایع تبلیغات موسسات

تبلیغات کشاورزی تبلیغات محیط زیست آگهی کشاورزی آگهی محیط زیست تبلیغات ادوات کشاورزی آگهی ادوات کشاورزی فروشگاه کشاورزی فروشگاه محیط زیست فروشگاه ادوات کشاورزی
کودهای ارگانیک تبلیغات کودارگانیک تبلیغات ورمی کومپوست  فروشگاه ورمی کومپوست آگهی ورمی کومپوست
فراورده های دامی لبنیات فروشگاه نساجی  فروشگاه ادوات دامداری گلخانه ها خریدمحصولات کشاورزی گردشگری ایران

Agriculture advertising banners advertising environment environmental farm advertising ad banners agricultural implements, agricultural farm farming Eco Store
Organic fertilizers, promotion of organic manure, vermicompost advertising Kvmpvst, dilatory Kvmpvst Store Advertising
Vermicompost Kvmpvst
Dairy products and animal husbandry equipment textile shop Khrydmhsvlat Agricultural Greenhouses Iran Tourism

http://charrahi.ir