باکس ورورد


ثبت نام
کلمه عبور جدید

جستجوی آگهی ها
جستجوی پیشرفته آگهی ها
روش جستجو:
به صورت عادی
مقادیر شامل تمام کلمات باشد (AND)
مقادیر شامل یک از کلمات باشد(OR)

موقعیت جغرافیایی:


کد مدیر

http://boxagahi.ir/wp-content/uploads/2018/12/chap-fory.gif

تانکر سازی,مبدل حرارتی

سایت بانک مشاغل و اصناف

پایان بنر

چارراهی زیر مجموعه ای از باکس آگهی

تبلیغات گوشه سایت

\پایان

مطالب تصادفی محتوایی

پرینت
بازدید: ۴۵١

نظافت منزل شرق تهران | شرکت خدمات نظافتی آریاپاک

http://s8.picofile.com/file/8348387076/%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%81%D8%AA_%D9%85%D9%86%D8%B2%D9%84.png

یکی از دغدغه های بزرگ همه ی ما نظافت منزل و محل کار است. اغلب ممکن است وقت کافی برای این کار را نداشته باشیم. ممکن است برای نظافت خانه ی پدر و مادر خود به مشکل بخوریم چون نه ما وقتِ این کار را داریم و نه آنها توانش را. پس چه باید کرد؟ بهترین راه مراجعه به شرکت هایی است که خدمات نظافتی منزل و محل کار را انجام می دهند اما نکاتی وجود دارند که نمی شود از کنار آنها گذشت.

 1. ممکن است پول نقد یا لوازم قیمتی در منزل داشته باشیم بنابراین بهترین کار این است که به مراکزی رجوع کنیم که هم قابل اعتماد باشند و هم از پرسنل معتبر و قابل اعتماد استفاده کنند. مراکز معتبر در صورت بروز مشکل کاملا پاسخگو بوده و مشکل را برطرف می نمایند.
 2. لازم است کیفیت کار خوب باشد. شرکت نسبت به بالا بودن کیفیت متعهد باشد و در صورت وجود نقصان در خدمات، آن را جبران نماید.
 3. قیمتها منصفانه و مناسب باشند.
 4. شرکت دارای سابقه ی درخشان در ارائه خدمات مذکور بوده و نمره ی قبولی از مشتریانش گرفته باشد.
 5. یکی از مشکلاتی که همیشه پیش می آید این است که خیلی از شرکت ها هیچگونه وسیله ی نظافت یا مواد شوینده را به همراه پرسنل خود به محل نمی فرستند و این امر معمولا موجب نارضایتی مشتری می شود.

پس برای نظافت منزل چه باید کرد؟

ما شرکت خدمات نظافتی آریاپاک را به شما پیشنهاد می کنیم و برای این کار دلایل متعددی داریم :

 1. معرفینامه معتبر : این شرکت پرسنل خود را با معرفینامه ی مهر شده به منزل یا محل کار شما می فرستد بنابراین نگران ورود افراد متفرقه نخواهید بود.
 2. پرسنل قابل اعتماد : پرسنل این شرکت کاملا شناخته شده و مورد اعتماد بوده و دارای گواهی سلامت، عدم اعتیاد و عدم سوء پیشینه هستند. با این وجود در صورت بروز هرگونه مشکلی شرکت کاملا پاسخگوی مشتریان خود خواهد  بود.
 3. نیروی کار با سابقه و عالی : افرادی که در این شرکت کار می کنند از لحاظ کیفیت کار بارها آزموده شده و کیفیت کار آنان مورد قبول مشتریان شرکت بوده است.
 4. تضمین کیفیت خدمات : در صورت نارضایتی مشتری از کیفیت کار یک شخص شرکت به صورت رایگان و بدون هیچ هزینه ی اضافی شخص دیگری را جایگزین می کند تا رضایت مشتری جلب شود.
 5. تامین مواد شوینده به صورت رایگان : این شرکت خود مواد شوینده را به صورت رایگان تامین می کند تا وقت عزیز مشتریان صرف خرید این مواد نشود.
 6. سابقه درخشان : این شرکت دارای هفت سال سابقه درخشان است. در طول این هفت سال بالای 98 درصد از مشتریان کاملا از کار شرکت رضایت داشته و به مشتری خشنود این شرکت تبدیل گشته اند.

شما نیز برای تایید حرفهای ما کافی است یک بار امتحان کنید و کار را به کاردانِ امین و قابل اعتماد بسپارید.

 

http://s9.picofile.com/file/8348387084/%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%81%D8%AA_%D9%85%D9%86%D8%B2%D9%84_%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86.jpg http://s9.picofile.com/file/8348387092/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA_%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%B1_%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%81%D8%AA_%D9%85%D9%86%D8%B2%D9%84.jpg

 

 

 

 

 

 

.

SecImgSesنیازمندی های چارراهی درج تبلیغات وآگهی رایگان آگهی رایگان تبلیغات اینترنتی بنر تبلیغاتی تبلیغات کامپیوتر تبلیغات رایانه تبلیغات سایت ها تبلیغات خدمات

تبلیغات پزشکان تبلیغات مهندسی تبلیغات صنایع تبلیغات موسسات

تبلیغات کشاورزی تبلیغات محیط زیست آگهی کشاورزی آگهی محیط زیست تبلیغات ادوات کشاورزی آگهی ادوات کشاورزی فروشگاه کشاورزی فروشگاه محیط زیست فروشگاه ادوات کشاورزی
کودهای ارگانیک تبلیغات کودارگانیک تبلیغات ورمی کومپوست  فروشگاه ورمی کومپوست آگهی ورمی کومپوست
فراورده های دامی لبنیات فروشگاه نساجی  فروشگاه ادوات دامداری گلخانه ها خریدمحصولات کشاورزی گردشگری ایران

Agriculture advertising banners advertising environment environmental farm advertising ad banners agricultural implements, agricultural farm farming Eco Store
Organic fertilizers, promotion of organic manure, vermicompost advertising Kvmpvst, dilatory Kvmpvst Store Advertising
Vermicompost Kvmpvst
Dairy products and animal husbandry equipment textile shop Khrydmhsvlat Agricultural Greenhouses Iran Tourism

http://charrahi.ir