باکس ورورد


ثبت نام
کلمه عبور جدید

جستجوی آگهی ها
جستجوی پیشرفته آگهی ها
روش جستجو:
به صورت عادی
مقادیر شامل تمام کلمات باشد (AND)
مقادیر شامل یک از کلمات باشد(OR)

موقعیت جغرافیایی:


کد مدیر

http://boxagahi.ir/wp-content/uploads/2018/12/chap-fory.gif

تانکر سازی,مبدل حرارتی

سایت بانک مشاغل و اصناف

پایان بنر

چارراهی زیر مجموعه ای از باکس آگهی

تبلیغات گوشه سایت

\پایان

مطالب تصادفی محتوایی

پرینت
بازدید: ۵٨۴

معرفی سایت های بزرگ تبلیغات اینترنتی

یکی از سایت های فعال در حوزه تبلیغات اینترنتی ،مجموعه بزرگ "باکس آگهی" می باشد ، در این یادداشت به معرفی روش های تبلیغاتی مجموعه باکس آگهی و دلایل موثر بودن این سایت در بازاریابی و تبلیغات اینترنتی می پردازیم.


با بررسی سایت ها و روش های گوناگون تبلیغاتی مجموعه «باکس آگهی»به این نتیجه می توان رسید که درج تبلیغات در این مجموعه موثر می باشد.

از مزایای مجموعه باکس آگهی در حوزه تبلیغاتی اینترنتی می توان به:

الف: درج آگهی برای همه ی کاربران با هر وضعیت مالی امکان پذیر است. حتی درج آگهی رایگان

ب: امکان تبلیغات به روش های مختلف تبلیغاتی وجود دارد.

ج: امکان درج تبلیغات تلفیقی به روش های مختلف وجود دارد.

مجموعه باکس آگهی  برای کاهش هزینه های تبلیغاتی و اثرگذاری بیشتر، اقدام به ارائه تبلیغات گسترده در قالب"بسته های تبلیغاتی" کرده است. بدین صورت که هر بسته شامل تبلیغات در یکسری سایت ها و به روش های مختلف می باشد.

روش های تبلیغاتی در مجموعه باکس آگهی:

1) تبلیغات تصویری 8 ستاره:

در این روش ،آگهی کاربران به صورت تصویری در صفحه نخست همچنین بالاترین پنل تبلیغاتی 6 سایت تخصصی تبلیغات اینترنتی منتشر می گردد.

به همین منظور کاربران می توانند در یک صفحه خدمات خود را معرفی و 5 تصویر مرتبط با آگهی را ارسال کنند همچنین امکان درج لینک و شماره تلفن و ایمیل وجود دارد هدیه سفارش این بسته درج پست دائمی از تبلیغات در 2 سایت بزرگ است.

2) درج پست تبلیغاتی دائمی:

در این روش تبلیغاتی ؛آگهی کاربران به صورت یک پست دائمی به چندین سایت بزرگ ارسال می شود ؛ پست دائمی یعنی به اندازه ی عمر سایت ها، به همین منظور کاربران می توانند متن تبلیغاتی خود را به همراه تصاویر ، لینک و راه های ارتباطی به چندین سایت ارسال کنند.

2)  تبلیغات متنی در چندین سایت:

 مجموعه باکس آگهی  بسته ای فراهم نموده که با سفارش آن بسته می توان تبلیغات متنی خود را در صفحه اول چندین سایت قرار دهید البته برای تشویق کاربران برای کسانی که بسته تبلیغات متنی یکساله درج کنند بسته تبلیغات 8 ستاره هدیه داده می شود.

3) بسته تبلیغات بنری:

یکی از مهمترین روش های بازاریابی و تبلیغات اینترنتی، تبلیغات بنری می باشد به همین منظور سایت باکس آگهی با ارائه "بسته تبلیغات بنری" امکان تبلیغات بنری همزمان در بیش از 10 سایت بزرگ زیر مجموعه را فراهم گرده است. این بنر ها با هزینه ای نا چیز به مدت شش تا یک سال در بیش از 10 سایت منتشر می گردد.

4) بسته تبلیغات اینترنتی تلفیقی(جامع)

اگر می خواهید تبلیغات خود را به صورت گسترده و به روش های مختلف تبلیغاتی درج کنید نگران نباشید "باکس آگهی"برای شما بسته تبلیغاتی جامع را طراحی کرده است ، در این بسته تبلیغاتی آگهی شما در چندین سایت به روش های مختلف منتشر می گردد.

در پایان یادداشت می توان گفت که سایت باکس آگهی با طراحی بسته های تبلیغاتی توانسته اثرا گذاری تبلیغات اینترنتی را چندین برابر کند. از ویژگی های بسته های تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1) هر کاربری با هر نوع وضعیت مالی و اقتصادی می تواند یکی از بسته های تبلیغاتی را سفارش دهد کافیست ابتدا از بسته های ارزانتر شروع کند که شامل یک روش تبلیغاتی گسترده می باشد.

2) در هر بسته چندین روش تبلیغاتی اعمال می گردد.

کاربران گرامی می توانند جهت مشاهده توضیحات بیشتر و درج آگهی در مجموعه تبلیغاتی "باکس آگهی" به آدرس boxagahi.ir  مراجعه کنند.


مجموعه  باکس آگهی با ارائه بسته های تبلیغات اینترنتی امکان درج آگهی گسترده به روش های مختلف را فراهم کرده است.

SecImgSesنیازمندی های چارراهی درج تبلیغات وآگهی رایگان آگهی رایگان تبلیغات اینترنتی بنر تبلیغاتی تبلیغات کامپیوتر تبلیغات رایانه تبلیغات سایت ها تبلیغات خدمات

تبلیغات پزشکان تبلیغات مهندسی تبلیغات صنایع تبلیغات موسسات

تبلیغات کشاورزی تبلیغات محیط زیست آگهی کشاورزی آگهی محیط زیست تبلیغات ادوات کشاورزی آگهی ادوات کشاورزی فروشگاه کشاورزی فروشگاه محیط زیست فروشگاه ادوات کشاورزی
کودهای ارگانیک تبلیغات کودارگانیک تبلیغات ورمی کومپوست  فروشگاه ورمی کومپوست آگهی ورمی کومپوست
فراورده های دامی لبنیات فروشگاه نساجی  فروشگاه ادوات دامداری گلخانه ها خریدمحصولات کشاورزی گردشگری ایران

Agriculture advertising banners advertising environment environmental farm advertising ad banners agricultural implements, agricultural farm farming Eco Store
Organic fertilizers, promotion of organic manure, vermicompost advertising Kvmpvst, dilatory Kvmpvst Store Advertising
Vermicompost Kvmpvst
Dairy products and animal husbandry equipment textile shop Khrydmhsvlat Agricultural Greenhouses Iran Tourism

http://charrahi.ir