باکس ورورد


ثبت نام
کلمه عبور جدید

جستجوی آگهی ها
جستجوی پیشرفته آگهی ها
روش جستجو:
به صورت عادی
مقادیر شامل تمام کلمات باشد (AND)
مقادیر شامل یک از کلمات باشد(OR)

موقعیت جغرافیایی:


لینک سایت های ایرانی

جهت درج لینک در این اینجا کلیک کنید

کد مدیر

http://boxagahi.ir/wp-content/uploads/2018/12/chap-fory.gif

تانکر سازی,مبدل حرارتی

پایان بنر

چارراهی زیر مجموعه ای از باکس آگهی

جدا

کد کلیک

 
مطالب تصادفی محتوایی

باتوجه به کثرت آگهی ها درمورد صحت و اعتبار هرآگهی جویا شوید

7كاركرد شاخص توليد محتوا

7كاركرد شاخص توليد محتوا
محتوا به عنوان معرفی کننده کالا ،خدمات
و افکار


تولید محتوا این امکان را به ما می دهد که بتوانیم در مورد اهداف، برنامه ها، افکار، تولیدات ،خدمات، نظرا ت و خلاصه هر فکری که در سر داریم، با طیف وسیعی از مردم صحبت کنیم .تولید محتوا در وبلاگ ،وبسایت یا شبکه های اجتماعی این امکان را به ما می دهد تا بتوانیم به جمعیت های متکثر دور و نزدیک دسترسی پیدا کنیم .

بدون واسطه وبه شکل مستقیم با مشتریمان، شنونده مان ، بیننده و یا خواننده مان ارتباط داشته باشیم .مزیت های “ارتباطات دیجیتال” نویندر سیستم سنتی و قدیمی فروش، ما باید در مکان و محلی در یکی از محله های شهر می نشستیم تا کسانی که در آن محدوده به کالای ما نیاز دارند بیایند و ما را پیدا کنند.

حالا ابتکار عمل دردست ماست!

مزیت تولید وانتشار محتوا در حجم انبوه این است که به ما ابتکار عمل می دهد . ما را قادر می سازد که پویا باشیم. نیاز نیست که منتظر آمدن مشتری باشیم.

ابتکار عمل با ماست ما برنامه مان را انتخاب می کنیم به مشتری می گوییم .در عوض مشتری محدود که روزانه انتظار آمدنشان را می کشیدیم ، بصورت بالقوه امکان ارتباط با میلیو نها نفر را پیدا می کنیم.

فرض کنید شما تولید کننده یک کالای با کیفیت و کاملا ضروری باشید. اگر با اتکا به روشهای قدیمی بخواهید فعالیت کنید حد اکثر محدود به همان کوچه و خیابان و چند محله این طرف و آن طرفتر خواهد بود.

این سیستم تولید محتوای رسانه محور، به ما امکان رشد می دهد .“وسایل نوین ارتباطی” به ماقدرت تعامل و اثر گذاری بیشتر را می دهدمی توانیم از حالت انفعالی و انتظار خارج شویم و فرمان زندگی و برنامه هایمان را در اختیار داشته باشیم.

امروزه با انواع روشها وتکنیک ها کالا و خدمات را به مشتری معرفی می کنند و درگستره جفرافیایی بسیار بزرگتردر معرض نمایش همگانی می گذارند.به ادعای آماروارقام می توان گفت ظرفیت بالای این سیستم به کاربرش این امکان را می دهد که با نشان دادن ابتکار و توانمندی پله های ترقی را با سرعت متحیر کننده ای طی کند.تولید محتوا به عنوان وسیله آموزشی....توليد محتوا،محتوا،محتواي ديجيتال،وبسايت،وبلاگ،شبكه هاياجتماعي
پایان تاریخ انقضا


آگهی های بروزرسانی شده

نیازمندی های چارراهی درج تبلیغات وآگهی رایگان آگهی رایگان تبلیغات اینترنتی بنر تبلیغاتی تبلیغات کامپیوتر تبلیغات رایانه تبلیغات سایت ها تبلیغات خدمات

تبلیغات پزشکان تبلیغات مهندسی تبلیغات صنایع تبلیغات موسسات

تبلیغات کشاورزی تبلیغات محیط زیست آگهی کشاورزی آگهی محیط زیست تبلیغات ادوات کشاورزی آگهی ادوات کشاورزی فروشگاه کشاورزی فروشگاه محیط زیست فروشگاه ادوات کشاورزی
کودهای ارگانیک تبلیغات کودارگانیک تبلیغات ورمی کومپوست  فروشگاه ورمی کومپوست آگهی ورمی کومپوست
فراورده های دامی لبنیات فروشگاه نساجی  فروشگاه ادوات دامداری گلخانه ها خریدمحصولات کشاورزی گردشگری ایران

Agriculture advertising banners advertising environment environmental farm advertising ad banners agricultural implements, agricultural farm farming Eco Store
Organic fertilizers, promotion of organic manure, vermicompost advertising Kvmpvst, dilatory Kvmpvst Store Advertising
Vermicompost Kvmpvst
Dairy products and animal husbandry equipment textile shop Khrydmhsvlat Agricultural Greenhouses Iran Tourism

http://charrahi.ir